سیاست های رفع مسئولیت

پیرو این سیاست, هر گونه استفاده نادرست و خارج از چهار چوب قوانین داخلی یا بین المللی بر عهده کاربر بوده و لاراکارت هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده نادرست کاربران از محصولات خریداری شده نخواهد داشت.

لاراکارت مجاز است در صورت مشاهده هرگونه استفاده نادرست از محصولات در چهار چوب قوانین با کاربران خاطی برخورد کند.

سیاست محصولات تجاری

هیچ یک از کاربران امکان انتشار, فروش یا واگذاری محصولات خریداری شده به غیر را ندارند.

مالک هر محصول تنها شخص ایجاد کننده اکانت میباشد.

فروش کلیه محصولات موجود در لاراکارت تنها از طریق دامنه رسمی laracard.com مجاز می باشد.

سفارش هر گونه قابلیت جدید یا سفارشی سازی محصولات دارای لایسنس با توجه به سیاست های توسعه توسط یک کاربر سفارش, توسط لاراکارت کدنویسی و در نهایت به صورت عمومی روی آن محصول در قالب آپدیت منتشر خواهد شد.

هر خرید / سفارش / لایسنس تنها متعلق به یک دامنه میباشد و کاربر مجاز به استفاده از محصولات روی بیش از یک دامنه به صورت همزمان نیستند.

کاربران اجازه دسترسی به سورس محصولات تجاری را نداشته و دسترسی به سورس محصولات تجاری صرفاً با پرداخت هزینه و عقد قرار داد امکان پذیر است.

با توجه به سیاست های تجاری لاراکارت, پشتیبانی و بروزرسانی محصولات تجاری متن باز صرفاً به مدت اشاره شده در قرار داد خواهد بود, اما در محصولات لایسنس دار زمان سه ماهه در نظر گرفته شده است که این زمان قابل تمدید است.

سیاست پیروی از قوانین

استفاده از کلیه محصولات لاراکارت به منزله مطالعه دقیق و پذیرش قوانین این مجموعه توسط کاربر می باشد, که پیروی از قوانین داخلی لاراکارت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی می باشد.

قوانین عمومی

بند 1 : لاراکارت تابع قوانین تجارت الکترونیک و قوانین عمومی جمهوری اسلامی ایران و همچنین تابع قوانین بین المللی می باشد.

بند 2 : هر گونه فعالیت, عضویت, خرید و سفارش هر نوع محصول یا استفاده از هر یک از خدمات لاراکارت به منزله پذیرش کلیه قوانین این صفحه توسط بازدید کننده / کاربر / مشتری میباشد.

بند 3 : لاراکارت در هر زمانی میتواند محتوای شرایط استفاده از خدمات را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد بنابراین توصیه می شود بصورت متوالی این قسمت را بررسی فرمایید.

بند 4 : مشتری / کاربر متعهد می شود که کلیه اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نموده و لاراکارت مجاز است در هر زمانی که صلاح بداند از کار مد نظر درخواست اسکن مدارک هویتی نموده و در صورت عدم ارسال مدرک درخواستی از جانب کاربر / متشری یا مغایرت اطلاعات ثبت شده با اطلاعات درج شده در مدارک هویتی لاراکارت مجاز به مسدود سازی سرویس یا سرویس های کاربر خاطی می باشد.

بند 5 : لاراکارت در هر زمان میتواند از کاربر / مشتری خود درخواست ارسال تعهد نامه کتبی در خصوص استفاده از سرویس ها / خدمات و پذیرش قوانین نماید.

مسئولیت حفظ و نگه داری از اطلاعات شخصی اکانت کاربر بر عهده کاربر / مشتری می باشد.

قوانین بخش فروش و سرویس دهی

بند 6 : ثبت سفارش، پرداخت وجه و تحویل خدمات خریداری شده بصورت الکترونیک، (آنلاین) انجام می پذیرد, تحویل سفارش پس از پرداخت الکترونیکی صورت حساب اغلب بصورت آنی صورت می پذیرد مگر آنکه سفارش نیاز به انجام امور فنی جهت تحویل کامل داشته باشد. در این صورت تحویل سرویس بر اساس خدمات سفارش داده طی مدت 72 ساعت الی مدت زمان مشخصی که در هنگام یا پس از سفارش اطلاع رسانی می گردد صورت می پذیرد.

بند 7 : در خدمات ارایه شده حداکثر منابع قابل استفاده (فضای دیسک، ترافیک و) به وضوح قید گردیده است و در صورت تجاوز کاربر از منابع ارایه شده شرکت مختار به مسدود سازی خدمات تا زمان کاهش مصرف منابع یا ارتقاء از سوی کاربر می باشد.

بند 8 : در صورت عدم پرداخت بموقع هزينه تمدید خدمات، خدمات ارایه شده به حالت معلق در خواهد آمد. فعال سازی مجدد خدمات ارایه شده پس از موعد پرداخت میتواند امکانپذیر نباشد یا با هزینه اضافه امکانپذیر باشد.

بند 9 : در کلیه سرویس های ارائه شده توسط لاراکارت در صورت تاخیر در پرداخت فاکتور, هزینه تاخیر در پرداخت به صورت خودکار رو سیستمی روی فاکتور مربوطه اعمال خواهد شد.

بند 10 : در صورت عدم پرداخت هزینه تمدید در سرویس های مختلف در صورتی که داده ای از اطلاعات کاربر روی سرورهای لاراکارت قرار داده باشد, در صورتی که بیش از 7 روز از موعد پرداخت گذشته باشد کلیه دیتاهای موجود از روی سرور حذف خواهند شد.

بند 11 : بازگردانی بک آپ خدمات میزبانی وب اشتراکی بصورت رایگان و سایر خدمات با هزینه های مشخص انجام می پذیرد.

بند 12 : سرویس و خدماتی که نیازمند نصب / راه اندازی / کانفیگ توسط پشتیبانی لاراکارت هستند در مدت زمان 1 الی 48 ساعت کاری پس از پرداخت تحویل مشتری می گردد, لازم به ذکر است این زمان با توجه به نوع سرویس گاهاً ممکن است بیش از 48 ساعت به طول بیانجامد که در این صورت مراتب نصب و راه اندازی یا کانفیگ از طریق تیکت یا تلفن به اطلاع مشتری خواهد رسید.

بند 13 : لاراکارت متعهد به جلوگیری از ارسال ایمیل های انبوه مزاحم (Spam) می باشد و در هیچ یک از خدمات ارایه شده این شرکت ارسال اسپم مجاز نیست. در صورت مشاهده موارد این شرکت مجاز به مسدود سازی خدمات بدون اطلاع قبلی می باشد.

بند 14 : کلیه خدمات نرم افزاری, اسکریپت و ارائه شده در لاراکارت بصورت تجاری بوده و دارای لایسنس میباشد و هیچ یک از خدمات, محصولات و لایسنس های صادر شده در لاراکارت قابل انتقال به غیر و واگذاری نمی باشد و حداکثر 5 بار امکان تغییر دامنه به صورت رایگان خواهند داشت, همچنین دسترسی به سورس اسکریپت و نرم افزارهای ارائه شده توسط خریدار امکان پذیر نمیباشد و هر گونه تغییر توسط واحد برنامه نویسی لاراکارت با دریافت هزینه اضافی صورت میپذیرد.

بند 15 : امکان عودت وجه فقط در سرویس های هاستینگ طی 7 روز اول خرید سرویس با ارائه دلیل منطقی امکان پذیر میباشد ( عودت وجه شامل دوره های تمدید سرویس نمیشود و فقط در 7 روز اول در ماه اول سرویس دهی امکان درخواست عودت هزینه فراهم میباشد ), لذا تنها سرویس های هاستینگ و نمایندگی فروش هاست شامل عودت هزینه میشود و سایر سرویس و محصولات شامل خدمات نرم افزاری, اسکریپت, لایسنس, کانفیگ, برنامه نویسی و تحت هیچ شرایطی قابل عودت نیستند.

بند 16 : امکان برداشت وجه تنها در خصوص موجودی کیف پول حاصل از درآمد و تراکنش های ورودی کاربر فراهم بوده و امکان برداشت یا عودت وجه مبالغ مربوط به افزایش موجودی, ریفاند اعتبار حاصل از کنسلی سرویس و موارد این چنینی فراهم نیست.

بند 17 : نصب و استفاده از کلیه محصولات متن باز ( Open Source ) روی هاست های اشتراکی عمومی ممنوع بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل, دسترسی افراد غیرمجاز به محصول, انتشار یا سوءاستفاده از محصول, شخص خریدار باید در این خصوص پاسخگو بوده و موظف به جبران خسارت میباشد.

بند 18 : زمان تحویل در کلیه سفارشات پروژه و برنامه نویسی بصورت توافیقی فی ما بین لاراکارت و سفارش دهنده میباشد اما در صورتی که توافقی در خصوص زمان تحویل بصورت مشخص در تیکت مورد بحث ( تیکتی که سفارش پروژه در آن مطرح شده است ) صورت نگرفته باشد و یا این موضوع مطرح نشده باشد حداقل زمان برای تحویل پروژه 7 روز کاری و حداکثر زمان تا اتمام کدنویسی خواهد بود.

بند 19 : مطرح نمودن هرگونه درخواست پشتیبانی, نظر, پیشنهاد یا انتقال تنها در تیکت مجاز می باشد و طرح نمودن هر یک از موارد عنوان شده در سایت, انجمن, وبلاگ, تالارهای گفتمان, کانال, شبکه های اجتمایی و … ممنوع بوده و باعث مسدودی سرویس فرد خاطی خواهد شد.

بند 20: در کلیه سفارشات پروژه و برنامه نویسی بخشی از هزینه به صورت بیعانه و پیش پرداخت از مشتری دریافت می گردد, در صورتی که در هر زمان مشتری به هر دلیلی درخواست لغو پروژه / برنامه نویسی نماید مبلغ بیعانه / پیش پرداخت به عنوان ضرر و زیان به نفع لاراکارت در نظر گرفته خواهد شد و وجه بیعانه قابل عودت نخواهد بود.

قوانین بخش پشتیبانی

بند 21 : کلیه درخواست های پشتیبانی فنی تنها باید از طریق پورتال کاربری به صورت تیکت مطرح شود و امکان برسی مسائل فنی از طریق تلفن, تلگرام, پست الکترونیک و … فراهم نیست.

بند 22 : زمان پاسخگویی به تیکت بین 5 دقیقه الی 48 ساعت کاری میباشد.

بند 23 : ارسال هرگونه پاسخ در تیکت های پشتیبانی بمنظور بالا آوردن تیکت ممنوع میباشد, همچنین توجه داشته باشید با ارسال هر پاسخ از جانب مشتری, تیکت مربوطه به آخر صف تیکت های در انتظار منتقل میشود, لذا ارسال پاسخ های متعدد باعث کند شدن روند پشتیبانی و پاسخدهی به تیکت مربوطه خواهد شد.

بند 24 : کاربر تنها مجاز به پیگیری یک موضوع در تیکت میباشد, به گونه ای که عنوان تیکت باید بیانگر و مرتبط با محتوای تیکت باشد, لذا برای برسی و پیگیری هر موضوع لازم است تیکت جدیدی با عنوان و محتوای مرتبط با موضوع مورد نظر ایجاد گردد.

بند 25 : در هنگام پاسخ دهی به تیکت های فنی, بخش فنی تنها سوالات مرتبط با موضوع و عنوان تیکت را برسی و پاسخ خواهد داد و سایر موارد مطرح شده در تیکت های پشتیبانی نادیده گرفته خواهند شد.

بند 26 : ارسال پاسخ به منظور تشکر در تیکت ممنوع می باشد.